Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Jeśli chcesz nabyć części Renault, powinieneś odwiedzić tę stronę

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, nadwozia ,silnika oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]