Bagażniki dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Jeśli chcesz nabyć bagażniki dachowe, koniecznie wejdź na ebagaznik.pl

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezmiernie popularne są też boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna pojemność

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy w środku pojazdu.

AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]