Zaprezentuj swoją firmę – filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne to nowoczesny sposób promocji przedsiębiorstw, ich usług lub towarów. Za pomocą trwającego kilka minut klipu zmontowanego z interesujących ujęć można oddać atmosferę panującą w firmie, zaprezentować jej historię, sukcesy, hasło przewodnie oraz misję. W klipie warto też pokazać pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne doskonale kreują wizerunek firm, bez względu na to, czy jest to duża organizacja, zakład produkcyjny, instytucja publiczna, polski oddział międzynarodowej korporacji czy inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swój biznes

Wideo marketing to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku. Badania wykazują, iż materiał filmowy o wiele lepiej przekazuje emocje niż standardowe reklamy, skutkiem tego coraz więcej osób zajmujących się marketingiem stosuje go do promocji firm. Filmy korporacyjne można zamieścić w serwisach społecznościowych (Instagram, Facebook czy YouTube), jak również na stronie www firmy. Materiał filmowy błyskawicznie trafi do obecnych i przyszłych odbiorców, a fascynujący scenariusz i energiczny montaż klipu przykuje ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielne nakręcenie filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – konieczny jest specjalistyczny sprzęt (oświetlenie, kamery, oprogramowanie do montażu), a także ciekawy koncept i scenariusz, zatem najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z oferty firmy, na co dzień zajmującej się produkcją filmów. Profesjonalna ekipa zadba o każdy aspekt filmu (łącznie z dodaniem napisów, muzyki czy głosu lektora), a najnowszy sprzęt pozwoli zarejestrować materiał w doskonałej rozdzielczości.