WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Dowiedz się więcej o aktualizacji WordPress.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najczęściej używanych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, że łatwo można opanować podstawy jego obsługi, a zarazem jest szybki, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia wymyślnych stron firmowych i sklepów e-commerce. Jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem przykrych niespodzianek, toteż ważną i przydatną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Dlaczego trzeba zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową rzeczoznawcy?

Utrzymanie strony www na aktualnej wersji CMS-a jest bezsprzecznie istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednak firmy po uruchomieniu strony lekceważą okresowe wdrażanie nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co narażają stronę na cyberataki czy infekcję przez wirusy. Co więcej, mimo że WordPress jest nadzwyczaj prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować incydentalnymi kłopotami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. W związku z tym konieczne jest, by działanie to przeprowadzała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału technicznego, trzeba polecić opiekę techniczną nad stroną internetową ekspertowi.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki technicznej nad stroną?

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, tak małych jak i większych podmiotów, którym zależy na wydajnym oraz trwałym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest też blogerom oraz freelancerom posiadającym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się likwidowanie następstw ataków, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a oraz pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również przeróżnego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]