Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Wirtualny spacer w agencjach reklamowych. Rzetelną pomoc specjalistów w tym zakresie otrzymasz na www.fotografsv.pl

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa ewentualnie nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – zadbaj o konkurencyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przeskakiwać do następnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, że znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Możemy także pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]