Wedding planner – profesjonalny konsultant ślubny

Więcej o pracy wedding plannera Kraków - zajrzyj tu

Ślub to z pewnością największe święto dla wielu osób. Nic zatem zaskakującego, że planując tę uroczystość staramy się uniknąć niemiłych niespodzianek i przyczynić się to tego, by uroczystość na długo zapadła w pamięć uczestników. Jak zapewne wielu z czytelników już się przekonało, zaplanowanie wesela to spory kłopot – należy zadbać na przykład o wypożyczenie sali, zatrudnienie zespołu oraz dekorację świątyni. Podczas stresujących niekiedy przygotowań łatwo jednak nie pamiętać o niektórych sprawach, co potrafi skutecznie zniszczyć atmosferę tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. To dlatego nowożeńcy coraz częściej wybierają usługi, które zapewnia wedding planner. Na czym jednak one się opierają?

Jakie porady oferuje wedding planner

Największym atutem angażu wedding plannera okazuje się bez wątpienia wygoda oraz spokój – nie musimy zajmować się podpisywaniem umów z DJ-em, dekoratorem, zarządcą sali oraz wideooperatorem. Usługi, które świadczy wedding planner to również idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie znają tajników branży ślubnej, więc nie potrafią znaleźć najlepszych fotografów oraz konferansjerów. Tymczasem znający ją bardzo dobrze wedding planner pomoże im wybrać te propozycje, jakie niewątpliwie trafią w ich potrzeby. Przez to ślub na pewno będzie niezapomnianym świętem i odbędzie się bez niespodzianek.

Ile kosztują usługi wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na wskazówki wedding plannera mogą zdecydować się nie tylko pary z dużym portfelem. To przecież najlepsze wyjście dla młodych par chcących ograniczyć koszty związane z weselem, ponieważ doświadczony na rynku usług weselnych wedding planner ma szansę znaleźć nawet o połowę tańsze oferty. Zwłaszcza, że świadczone przez niego wskazówki nie są wcale kolosalnym wydatkiem. Z uwagi na różny zakres usług jakie może zaoferować wedding planner, ich koszt jest zazwyczaj ustalany osobno z poszczególną parą. Jednak w porównaniu do innych wydatków związanych ze ślubem ten z pewnością nie jest duży.

What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]