Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Catering biurowy - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Ważne rozmowy biznesowe, konferencja albo szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego uczestników. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu może pojawić się mnóstwo osób, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – zapewnij zaproszonym na szkolenie napoje i przekąski

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to eventy trwające przeważnie po 6-9 godzin, często także przez 2-3 kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny program wykładów, między którymi przewidziane są zazwyczaj dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć duży obiad w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny nieodzowne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także zanieść na salę, w której odbywa się wykład. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka pobrudzenia dłoni i garnituru. Oferta cateringu dla firm obejmuje również dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz szkolenie? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, daje bowiem uczestnikom chwilę odpoczynku po kilku godzinach intensywnego skupienia. Ponadto jest to także sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze tematów roztrząsanych na kursie. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście renomowanych sympozjów bądź płatnych kursów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, zagryzając kupione po drodze w spożywczaku czy też samodzielnie zrobione kanapki. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podkreśli więc wagę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał też o wygodzie gości.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]