Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Potrzebujesz szczegółowych informacji o lokalu na 18 urodziny w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Częstokroć z okazji niektórych rocznic, imienin bądź urodzin nie organizujemy żadnych zabaw z krewnymi i przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednak są takie ważne życiowe chwile, których odpowiednie celebrowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest niewątpliwie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zorganizować przyjęcie w domu czy znaleźć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach powszechnych, nabywać i spożywać alkohol, może starać się o stanowiska urzędnicze oraz założyć biznes. Jednak zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia pamiętnej imprezy ze znajomymi. Opcją bywa poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć paru przyjaciół decyduje się wyprawić razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, lecz przy tym umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni wyśmienite menu imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Znajdź salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – w ciepłe miesiące można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

O czym jeszcze należy pamiętać organizując osiemnaste urodziny?

Każdy ma świadomość, iż impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od alkoholu. Powinno się z tego powodu obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich być wiele pośród zaproszonych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Odpowiedni wystrój sali także jest niezwykle ważny, by zaproszeni całkiem wczuli się w atmosferę imprezy. Trzeba zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie ścian według podanych wytycznych oraz optymalnie rozstawi stoły z przekąskami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej bardzo dobrze sprawdzi się menu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru imprezy, jak i do potrzeb oraz finansów klienta.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]