Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Pełna oferta wesela w Krakowie znajduje się w tym miejscu.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym bliscy nowożeńców i ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten specjalny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – jakie okoliczności należy wziąć pod uwagę?

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi rozważyć parę znaczących okoliczności. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych gości, żeby mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, by mieli salę do tańca. Ponadto para młoda powinna sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym mieście, powinno się poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, dekoracja sali i ułożenie menu. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla młodych par z małopolski

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć 130 osób. Przyjęcie może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]