Rekomendowany fotograf Google – jakie usługi wykonuje?

W tym miejscu znajdziesz więcej informacji o usługach fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, wskazane jest zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania fotografii, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym wyróżnia się profesjonalizmem. By otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości zdjęć, na pewno potrafi wykonać jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też często dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest dużym atutem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest specjalistą w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]