Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Pozycjonowanie www Kraków - więcej o tej usłudze

Popularność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, iż każda marka chce aktualnie być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – ważna jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo małych firm, działających wyłącznie w określonym województwie czy też wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie czy też w Gdańsku, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów czy też usług korzystają zwykle z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę danej miejscowości, np. “ciastkarnia kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” czy “hydraulik kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług ewentualnym klientom, rezydującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. przez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz projektowaniem stron www od prawie 15 lat. Przez ten okres na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie contentu oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]