Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Parkingi Kraków lotnisko. Uzyskaj więcej informacji na pandaparking.pl.

Główne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły ogromne uznanie, to wygoda, możliwość trafienia nawet w bardzo odległe zakątki świata oraz szybkość. Podróż, której częścią jest przelot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać setki kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje łączące się z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego obok samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, w związku z tym nie trzeba martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest wyjątkowo istotne podczas silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego personelu

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Dodatkowo klienci mogą liczyć na asystę zespołu parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]