Parking przy Balicach – zalety i udogodnienia

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz szybko dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – co zrobić z autem?

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking strzeżony zlokalizowany blisko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – chroń samochód przed wszelkimi intruzami

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia ochronę przed wszelkimi intruzami. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa WiFi, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub przelewem internetowym.