Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Więcej informacji o Kraków lotnisko parking długoterminowy znajdziesz tu.

Jedziesz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu lub autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy opłaca się z niego skorzystać?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje też bezpłatny przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub na telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem. Kolejnym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]