Kraków Airport Taxi – kiedy wybrać?

Na najważniejszych portach lotniczych znalezienie taksówki potrafi okazać się dużym problemem. Jeśli jeszcze turyści czy tutejsi z konkretnego miasta z pewnością się z tym uporają, to biznesmeni będą mieć duże kłopoty – ich obecność w tym mieście jest często wszak zaplanowana z ogromną dokładnością. Dobrze więc zawczasu pomyśleć o transporcie na miejsce. Firmy oferujące podobne usługi funkcjonują we wszystkich miastach z dużymi lotniskami – między innymi w Warszawie, Łodzi bądź w Krakowie. Warto jednak dodać, że te przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko możliwością zlecenia transportu na daną porę – posiadają poza tym mnóstwo innych atutów. Dlaczego zatem warto postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Czemu warto skorzystać z Kraków Airport Taxi?

Zaletą usługi Kraków Airport Taxi okazuje się też klasa aut – firma ją oferująca stosuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa oraz pozostałych wiodących marek aut. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż wybierając tę formę transportu nie musimy jechać z obcymi ludźmi – auto zarezerwowane jest tylko dla nas lub partnera w interesach. Dobrze nadmienić także o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe będzie wszak zamówienie podróży do innego miasta w południowej Polsce lub dalej.

Kraków Airport Taxi – ile wydasz?

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i biur firm, rozmieszczonych na terenie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 PLN. Na nieco większe ceny musimy przygotować się, jeżeli chcemy zlecić kurs do innego miejsca leżącego w regionie. Dla przykładu, podróż do Wieliczki do koszt od osiemdziesięciu do stu dwudziestu złotych – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych jednocześnie takim kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd w wygodnych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy w okolicach trzystu złotych. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia komfortowe warunki podróży, które zadowolą każdego.