Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Jeśli szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących przygotowania projektów wnętrz Kraków, skieruj się w to miejsce

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]