Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Tu odnajdziesz pełną ofertę przyjęć w Krakowie.

Kiedy ktoś mówi o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz sprasza się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również „osiemnastki”, chrzciny czy komunie. Gdy lista gości jest długa, zazwyczaj nie damy rady zaplanować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy pozostaje nam wynająć pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka czy imieniny, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, gościom należy zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast zabawy, w których sporą część gości będą młodsze dzieci, między innymi ceremonie chrztu bądź komunie, poleca się urządzić w lokalu, który poza użyczeniem sali w środku budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znużą się zbyt szybko uroczystością i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania oferowane gościom też muszą być dobrane do okazji. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Organizacja przyjęcia – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Zamówienie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, lecz rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w nieomal królewskim stylu urządzane są tu chrzty, przyjęcia komunijne oraz – oczywiście – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. A jeśli impreza ma być urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści nawet ponad trzystu gości. Co ważne, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia oraz przystrojenia stołów, przez przygotowania posiłków, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]