Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Poznaj ofertę parkingu Kraków Balice na pandaparking.pl

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a pozostawione samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]