Czy tworzenie stron lepiej zlecić agencji czy freelancerowi?

Aktualna oferta tworzenia stron internetowych Kraków znajduje się tu

Funkcjonalność stron internetowych bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Projektując strony www musimy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale także doświadczeniu internautów – kiedy poruszanie się po stronie będzie dla nich przyczyną problemów, od razu przeniosą się na inną stronę i zdecydują się na towary konkurencji. Aby zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, należy zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak więc wygląda właściwie stworzona strona? Jak zadbać, by internauci nie wyłączyli jej za prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną zasadą, jaką powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części portalu – przyciągną wówczas wzrok użytkownika i skłonią go do akcji. Najłatwiej osiągnąć to można dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby kolory równoważyły się na ekranie. Ważne jest również to, by główne części witryny umieścić na osi, po której porusza się uwaga internauty – to wynika z rozwiązań od dawna stosowanych w internecie.

Powierz projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie skutecznej strony internetowej nie jest proste. W przypadku witryny komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem będzie zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc mieć gwarancję, że strona będzie generować zyski, warto zlecić to fachowcom – zwłaszcza firmie specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]