catering na wesela

Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie lub chrzciny, od lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, na które sprasza się nieraz nawet i setkę gości. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę zaplanować jadłospisu, a później przyrządzać oraz podać posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa będzie trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – postaw na zawodowych szefów kuchni i kelnerów

Organizacja przyjęcia weselnego to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, dobór ozdób sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność dostarczenia stosownej ilości trunków i przekąsek podawanych podczas imprezy, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć właściwą oprawę. Goście wszak liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i wspaniale przystrojone, potrawy będą wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie donosić gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kucharzy oraz kelnerów, gotowych na obsługę przyjęć zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Jadłospis wesela skomponujesz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, zarówno w sferze zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj mają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek dopasowanych do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient ma więc możliwość samodzielnie ułożyć menu z zaproponowanych potraw. Należy jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie klienta są gotowe przygotować indywidualne kompozycje dań.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]