Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Jeżeli potrzebujesz zlecić catering na imprezy w Krakowie, skieruj się na https://tinyurl.com/yj82gf6w.

Sezon wakacyjny obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy eventy w plenerze, ale właściwie każdego dnia w rozmaitych miejscach w Polsce mają miejsce konferencje, benefisy czy gale. Takie eventy potrzebują stosownej oprawy, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smakowite posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Apetyczne przekąski, doświadczona obsługa – o cateringu na imprezę

Masz zamówioną salę bankietową lub wybrałeś już punkt, gdzie zorganizujesz piknik? Pierwszy etap za Tobą! Teraz należy zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia pysznych napojów, przekąsek i ciepłych dań. Pamiętaj, że w czasie prestiżowych wydarzeń nie godzi się postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i liczyć na to, iż zaproszeni goście obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – przemyślany układ stolików, stylowe akcenty dekoracyjne, jak również prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia bez wątpienia docenią też, jeśli posiłki będą serwować im kompetentni kelnerzy, a potrawy będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Dlaczego opłaca się korzystać z możliwości zlecenia cateringu imprezowego?

Plusem zlecenia usługi cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyszykuje apetyczne menu, ale też drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Przekąski i potrawy zostaną przywiezione w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie pokazem live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, aby doświadczyć na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i kameralnych. W toku ustalania detali zlecenia doradzi ona, jakie przekąski, dania oraz napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]