Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Korzystna oferta przekąsek cateringowych.

Urządzenie nawet sporej imprezy nie jest problemem, o ile mamy wystarczająco wolnego czasu na zakupy potrzebnych produktów, jak również następnie własnoręczne przyszykowanie z nich wyśmienitych przysmaków dla gości uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, lecz nie oznacza to też, iż należy porzucić zamiar uczczenia ważnej rocznicy. W takim przypadku warto skorzystać z usług cateringu kanapkowego.

Catering finger food – pozwól gościom prowadzić swobodną pogawędkę

Catering kanapkowy, nazywany też cateringiem finger food, to oferta adresowana w głównej mierze do firm, ale korzystają z niej dość często również różnorodne instytucje oraz osoby prywatne urządzające szykowne spotkania. Polega ona na dostarczenie na bankiet dań typu finger food, a więc niedużych przekąsek, które można spożyć stojąc i nie korzystając ze widelca. Idealny finger food nie wymaga też zastosowania talerza – to dosłownie zakąska na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie kanapki, tartoletki warzywne i owocowe albo koreczki. Ta odmiana cateringu świetnie sprawdza się na eventach, gdzie zależy nam na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie luźnych konwersacji i jednocześnie nie sprowadza kontaktu tylko do gości siedzących przy jednym stole.

Catering kanapkowy – tańszy niż ekskluzywne kolacje

Zamówienie organizacji cateringu z przekąskami zewnętrznemu podmiotowi ma dużo plusów, które docenią zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim dzięki niemu pozbywamy się kłopotów z ułożeniem stołów i stresu z usadzaniem uczestników wydarzenia. Schłodzone i ciepłe napoje oraz zakąski ustawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy chcą. Ułatwia to organizację eventów przede wszystkim w niedużych wnętrzach, gdzie użycie odpowiedniej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering bazujący na przekąskach mimowolnie powoduje też, że event ma mniej oficjalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Należy zaakcentować, że menu z małych przekąsek jest z reguły tańsze niż wytworne obiady, a przy tym daje więcej opcji dopasowania ich do tendencji żywieniowych gości uroczystości. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nieraz stanowiło największą przeszkodę przy urządzaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]