Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać bezcenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Doświadczona agencja detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. warunków sprawowania opieki nad małoletnim, zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka lub ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze uzyskanie cennych danych.

Firma detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej pomocy?

Do agencji detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność żony lub męża i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez profesjonalne biura detektywistyczne sprawia, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala w skuteczny i szybki sposób uzyskać potrzebne dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich personel ma dodatkowo doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.