Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Poznaj ofertę wypożyczalni szalunków na http://tinyurl.com/zjjde5j

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, lecz spotyka się także konstrukcje zrobione z metalu, a czasem nawet tworzyw syntetycznych. Innymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Jednak ze względu na duże ceny nie wszystkie ekipy remontowe mają własne szalunki. Kiedy będą potrzebne, mają szansę bowiem po prostu je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Zakup własnych szalunków okaże się dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, warto sprawdzić zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim z powodów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze nadmienić także o komforcie, ponieważ trzymanie rzadko używanych szalunków może powodować spore koszty.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Bardzo ważna będzie również troska o klienta – w sytuacji, gdy zbliża się czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości warto z kolei wejść do internetu i sprawdzić, co o usługach konkretnej firmy mówią wcześniejsi kontrahenci.

ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]