Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Dalsze informacje o pokryciu dachowym.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powtórnie wypierają z rynku zakładane przez dziesięciolecia standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe. Liczne zalety tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one najlepszą opcją nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale także dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – czy warto na nie postawić?

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z paru powodów. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję dachui zarazem ułatwia przewóz oraz wyładunek tych elementów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich perfekcyjne rozłożenie pochłania zwykle znacznie więcej godzin. Następną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do w zasadzie każdej, również niezmiernie wymyślnej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe bardzo dobrze się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi obiektami, głównie dlatego, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się również większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je wyczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń przyda się środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić pokrycia dachowe najwyższej jakości?

Aby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się duży asortyment blach trapezowych, blachodachówek i paneli dachowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych sklepach producenta, działających na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. REGAMET w szczególności szczyci się produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, a także powstawanie porysowań. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, więc prócz swoich produktów dostarcza także akcesoria dachowe (przykładowo obróbki blacharskie czy folie dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych producentów.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08