Profesjonalny producent okien drewnianych

Na tej stronie znajdziesz więcej informacji o ofercie producenta okien drewnianych

Tradycyjne okna drewniane są bardzo eleganckie i wytrzymałe. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od zabytkowych domów po minimalistyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i dlaczego są one często wybierane w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – zainwestuj w okna produkowane przy użyciu innowacyjnych metod

Okna drewniane zapewniają niebywale wysoką izolację cieplną, ponieważ wytwarzane są przy użyciu najnowszych metod. Producenci okien drewnianych wspaniale je impregnują, a konserwowanie jest szybkie. Okna drewniane prezentują się niezwykle efektownie, posiadają błyszczącą powierzchnię, eleganckie uchwyty. Mogą być wytworzone zarówno z drewna krajowego – na przykład modrzewia, jak i typów szlachetnych (meranti). Organiczne gatunki w połączeniu z teraźniejszymi technikami powodują, że okna drewniane są tak modne w Polsce.

Producent okien drewnianych – drewno jako materiał organiczny

Producent okien drewnianych zazwyczaj gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia ochronę przed intensywnym wiatrem oraz łatwość obróbki. Organiczne drewno można poddawać swobodnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest doskonała. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza także trwałe drzwi, idealne do stuletnich dworków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy rekonstrukcji lokali mieszkalnych – to komponent organiczny i absolutnie ekologiczny. Budując dom warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i harmonijne surowce drewniane.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]