Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Jeśli potrzebujesz podpór Peri, koniecznie odwiedź ten adres

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej funkcja

Pośród szalunków wyróżniamy deskowania ścienne, do wykopów oraz podpory stropowe. Ten ostatni wariant wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego możliwe jest zalanie stropu cementem i właściwe jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią też drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można je stosować w wielu sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się znaczną wytrzymałością, są również łatwe w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, jak również części produkowane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, wysoką jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w trudnych warunkach. Obecnie wiele firm budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny sprawiają, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Wynajęcie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]