Nowoczesne projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych nowoczesnych. Kliknij w to miejsce, aby skorzystać z umiejętności profesjonalisty.

Drewniane domy to budowlany hit. Nowoczesna budowa sprawia, że takie budynki nie tylko prezentują się wyjątkowo gustownie, ale są także wygodne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – lżejsza struktura

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza większe oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą też czynności związane z murowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Z jednej strony zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z organicznych materiałów, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich dodatkowo docieplać. Ważnym atutem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można stawiać także w zimie, bo całość prac realizowana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]