Drewniane podłogi

Jeśli chcesz kupić drewniane podlogi, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/yaw9j5au

Podłoga drewniana coraz częściej doceniany element wystroju wnętrz. Wykańczając każde wnętrze należy podjąć decyzję jaką podłogę wybrać do wybranego pomieszczenia. Nie jest to łatwa decyzja, z uwagi na to, że obecnie w sklepach dostępnych jest wiele rozwiązań. Wzór i kompozycja zastosowanych na podłodze materiałów wpływa na estetyczny odbiór wnętrza. Podłogi drewniane są wciąż niezaprzeczalnie liderem w tej kwestii.

Zalety podłóg drewnianych

Oprócz olbrzymich walorów estetycznych klienci decydują się na podłogi drewniane głównie ze względu na dużą wytrzymałość, łatwość utrzymania w czystości, a również wysoki komfort użytkowania. Drewno ma również tę zaletę, iż doskonale pochłania dźwięki. Podłoga drewniana, odpowiednio pielęgnowana może wciąż zachwycać swoim wyglądem.

Dobór podłóg do każdego pomieszczenia

Podłogi drewniane świetnie nadają się do stosowania praktycznie w każdym wnętrzu, o umiarkowanym stopniu natężeniu ruchu. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że podłoga drewniana jest bardzo wrażliwa na warunki w jakich ma być stosowana. Dla przykładu do łazienek można wykorzystać jedynie drewno lite, o olejowanym wykończeniu.

Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]