Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę kursu rysunku dla dorosłych Kraków w dobrej cenie.

Uwielbiasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Świetnym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]