Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Zajrzyj w to miejsce, jeśli ciekawi Cię aktualna oferta kursu Blender.

Świat grafiki nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik preferując kreowanie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje już wielkich kosztów – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem znającego program nauczyciela

Korzystanie z dowolnej aplikacji można przyswoić sobie samemu, aczkolwiek proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko jest nadzwyczaj frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne osobom, które niedawno poznali program Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez uczestnika kursu wskazując detale, które warto poprawić i sugerując ku temu trafne drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, by był on prowadzony w jak najmniej licznych zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i hobbystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i poważaną głównie w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Znajomość oprogramowania Blender 3D otwiera zatem sporo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które potem można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści chcący poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form ekspresji.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]