Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Digital painting kurs. Zdobądź więcej informacji.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, animacją, reklamą i grami komputerowymi.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]