Zastosowanie blachy trapezowej

Znajdź trapez na dach na https://www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe na dach – niedrogie i wytrzymałe pokrycie

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony również z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być użyta blacha trapez?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie także bezbłędnie prezentować się jako wykończenie składnic, wiat lub obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachową wypada kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że materiał jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08