Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Jeśli potrzebujesz drukarki 3D, powinieneś odwiedzić tę stronę

W asortymencie CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny prawie o 90%. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych produktów i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się prostą obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można uzyskać tożsame makiety, co jest szczególnie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w rozmaitych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Wydruk jest precyzyjny oraz trwały, a w toku procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie tworzą się zniekształcenia.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]