Szukasz niecodziennych drzwi wewnętrznych? Sprawdź ofertę Oknostol

Jesteś zainteresowany ofertą producenta drzwi drewnianych? Skieruj się na www.oknostol.com.pl, aby zdobyć więcej informacji

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu różnego typu elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, że jej fachowcy zapewniają klientom najwyższą jakość dostarczanych produktów i obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale również ich trwałość, osiągnięte za sprawą zastosowania w trakcie ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca dbałość o osiągnięcie kilku wartości: pełnego komfortu użytkowania produktów, ich najwyższej jakości, absolutnego bezpieczeństwa oraz zadowolenia klienta.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien charakteryzuje się wysoką troską o jakość własnych produktów. Produkowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to świetne rozwiązanie dla konsumentówposzukujących nietypowych, ale solidnych oraz całkowicie ergonomicznych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalny komfort – efektywnie tłumią zgiełku z zewnątrz i są doskonałą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów – wyposaża się je w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich niesztampowe, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z materiałów wysokiej klasy, więc utrzymują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Co gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć również na polu obsługi klientów. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol otrzymuje nieodpłatne doradztwo przy wyborze stosownego modelu drzwi oraz pomiar na miejscu, co da pewność, że montaż drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zamówienia drzwi drewnianych wykonanych na podstawie ich indywidualnego szkicu, znakomicie dopasowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale także ich rozmiaru.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]