Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Szukasz słoika z kranem? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Dużą popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania soków, oranżad, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]