Skanery 3D do profesjonalnych zastosowań kupisz w sklepie CadXpert

Dowiedz się, gdzie nabyć skanery 3D

W asortymencie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt następujących marek, m.in.:
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D.

Shining 3D – skanery od nowatorskiego producenta

Marka Shining 3D od ponad 15-stu lat (od 2004 roku) produkuje najwyższej jakości urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale również drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D cechuje się innowacyjnością, jest również pomysłodawcą wielu patentów – do 2015 r. złożyli ich łącznie kilkaset (m.in. na wzory i oprogramowanie). Skanery 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w przemyśle, lotnictwie, motoryzacji i wielu innych branżach przemysłu. Sprzęt Shining 3D dąży do zwiększenia wydajności, podniesienia jakości i zmniejszenia nakładów na produkcję.

Skanery 3D DOF – 3 kolekcje produktów

Skanery 3D marki Degree of Freedom dzielą się na 3 linie:
– Swing – urządzenia z tej linii wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (przypominają literę L), dużą wydajnością i prędkością pomiarów oraz nieskomplikowaną obsługą. W ofercie sklepu CadXpert znajdują się także skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o dużej rozdzielczości zapewniają skany w jakości HD.
– Freedom – kolekcja ta jest najszybsza i najbardziej dokładna. Za sprawą wykorzystania technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje ruchomą jednostkę optyczną, skan jest bardzo dokładny. Szybka praca, wygodna i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne zalety skanerów 3D z linii Freedom.
– Edge – to linia urządzeń cechujących się dokładnością oraz szybkością. Z wykorzystaniem aż sześciu technik skanowania do wyboru można jeszcze precyzyjniej dobrać możliwości sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej kolekcji są bezproblemowe w obsłudze, skuteczne oraz gwarantują wysoką dokładność skanów. Możliwy jest skan nawet obszarów o utrudnionym dostępie (jak przykładowo wycisku stomatologicznego), dlatego są wykorzystywane w dentystyce i ortodoncji.

Skanery 3D marki RS SCAN dla ortopedów i producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment firmy RS Scan. Czym wyróżnia się ten produkt? Nadzwyczajną szybkością działania – proces skanowania trwa nie dłużej niż 15 sekund. Wykorzystanie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze umożliwia perfekcyjne odzwierciedlenie przedmiotów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest adresowany zwłaszcza do ortopedów, producentów obuwia i rehabilitantów. Precyzja jego działania jest używana do skanowania stóp, wkładek czy butów.

Skanery 3D nie tylko dla gigantów przemysłu

Skan 3D oraz druk 3D nieustająco się rozwijają, za rozwojem idzie zaś użycie coraz to bardziej innowacyjnych technologii i materiałów. To sprawia, że skanery 3D i ich cena stopniowo obniżają się. Jeszcze niedawno był to sprzęt, który kupowały jedynie największe marki, obecnie wysokiej jakości skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet średniej wielkości firma. sklepie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D dostępne są w cenie już od 7000 złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To niedużych gabarytów urządzenie, ważące 2.5 kg, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje precyzyjnie, szybko i odwzorowuje wszystkie detale.

Skanery 3D – sklep tradycyjny lub e-sklep?

Czy lepiej kupić specjalistyczny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy online? Za zakupami przez internet przemawia sposobność zrobienia ich o dowolnej godziniednia i nocy, a także nielimitowany czas, aby poważnie zastanowić się nad wyborem urządzenia dostosowanego do potrzeb naszej firmy. Plusy zakupów w sklepie stacjonarnym? Skorzystanie z porady specjalistów i opcja obejrzenia urządzeń na żywo. Ale jedno z drugim można łączyć – można wybrać online wstępnie jakieś urządzenie, a później umówić się (przez formularz kontaktowy, mailem bądź telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D czy też inny sprzęt do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, z tej przyczyny warto decydować na jego kupno w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem, pełną obsługę posprzedażową oraz, a także serwis.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]