Rolety wewnętrzne zaciemniające – pomysł na upał i nadmiar światła

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100 procent zaciemnienia to najlepszy wybór? Czy zawsze warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Atutów tychże produktów jest szeroki wachlarz, a możliwość kontroli docierających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną ciekawą cechą. W przypadku rolet dzień i noc pełne zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz podpowiedź.

Plusy rolet dzień noc i rolet 100% zaciemnienia

Totalna możliwość kontroli ilości światła docierającego do pomieszczenia to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc mają szereg wspólnych zalet i mocnych stron. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Wspominając o montażu – jest on niezwykle prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać śrub i gwoździ ani wiercenia. Każdy poradzi sobie z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień i noc.
Wiele opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, że produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień noc występują również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem dekorującym mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Trójmieście i innych miastach

Rolety zaciemniające są wytwarzane przez wiele wiodących marek i producentów. W czasie zakupów polecamy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Istnieje też opcja spersonalizowania towaru na specjalne żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie posiadających standardowego wymiaru.