Mydła w piance – wygodne użytkowanie i gwarancja czystości

Jeśli chcesz kupić mydło w płynie, koniecznie sprawdź https://verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html

Mydło dezynfekujące eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania różnych odbiorców? Gdzie używane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Mydło antybakteryjne – wykorzystanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale także kupowane są przez placówki medyczne, zakłady pracy czy przemysł gastronomiczny. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, zalecane do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówgwarantujących najwyższy stopień higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące środek niezmiernie ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka skutecznie myje, świetnie rozprowadza się na skórze i łatwo spłukuje.

Mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przebadane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych czynników alergicznych – można ich używać często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel, który świadczy o najwyższej jakości i jest nadawany środkom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalny dozownik, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]