Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Dalsze informacje o matach gumowych przemysłowych

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w służbie zdrowia, przemyśle, gastronomii i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu sektorach – na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, myjniach, kuchniach, lokalach gastronomicznych, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także zmniejszają zagrożenie roznoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na butach. Maty te wchłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym podnosi się komfort i bezpieczeństwo zatrudnionych oraz pozostałych ludzi przebywających wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]