Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Szukasz kapsułek A Modo Mio? Sprawdź cafessima.pl.

Przedsiębiorstw produkujących kawę jest niezliczona ilość, jednakże Lavazza nieprzerwanie pozostaje na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, że historia firmy Lavazza zaczęła się w końcu XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił niewielki sklep, w którym przetwarzano ziarna kawowca i przygotowywano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one w mgnieniu oka serca rezydentów miasta. Dziesięciolecia później marka Lavazza wciąż czaruje aromatem swoich mieszanek, wytyczając trendy również w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można nabyć ich zamienniki

Ekspresy na kawę w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą przyrządzanie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tego producenta. Obecnie w sprzedaży nabyć można sporo zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one taniej, ale nadal wyróżnia je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do wielu znanych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato czy Vigoroso Ira), aromatyczną mieszanką samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku popularnego włoskiego likieru (Sambuca), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]