Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Więcej szczegółów o kontenerze otwartym

Kontenery na odpady mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach częstokroć stosowane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]