Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Chcesz kupić kapsułki Tchibo Cafissimo? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad czterdzieści lat temu i pomału zdobywała sobie nowych miłośników. Ten wygodny proces umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości nadzwyczaj prostą metodą – trzeba umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w stosownym urządzeniu, dolać wodę do pojemnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się świeżo parzoną kawą.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najszerzej rozpowszechnionych globalnie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę od jednego producenta. Problem ten tyczył się każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest w sprzedaży – również w Polsce – sporo ich zamienników. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten utworzył linię kaw single origin, nazywanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, iż wywodzą się z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak takiej kawy jest unikatowy, gdyż ma na niego wpływ mnóstwo przeróżnych składników, m.in. warunki atmosferycznepanujące w roku wzrostu roślin. Dodawanie do takich kaw dodatków aromatyzujących czy mleka zagłusza ich unikalny nuty smak. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Nikaragui i Brazylii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach mocno wyczuwalne są naturalne nuty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – wysokiej jakości każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w urzędach czy hotelach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna – z reguły zamyka się w granicy 1,10-1,50 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój podawany w kafejkach na mieście bądź w bufetach w biurze. niebanalne wzornictwo oraz rozsądne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, że coraz częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą zaserwujemy gościom najwyższej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, a przy tym sami będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, nie zamartwiania się o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy będą pasować do naszego urządzenia.

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]