Derki dla koni – gdzie kupić?

Jeśli chcesz kupić derkę dla konia, koniecznie wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derka przykrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także ochrony przed owadami lub kurzem. Jakiego rodzaju derki można obecnie kupić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]