Czepki, kombinezony, rękawice – odzież robocza polskiej produkcji

Odzież ochronną jednorazową znajdziesz na https://bit.ly/3tq2idl.

Sektor spożywczy musi spełnić rygorystyczne standardy na każdym etapie produkcji. Zatem niesłychanie ważne jest, by pracownicy fabryk i zakładów produkujących żywność zostali wyposażeni w najwyższej jakości odzież ochronną, dopuszczoną do wykorzystywania w tej branży. Przedsiębiorstwa mogą zakupić takie artykuły m.in. w Global Food Hygiene – krajowego dystrybutora i producenta odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – dostawca maseczek, czepków i butów

Marka Global Food Hygiene istnieje na krajowym rynku od przeszło 5 lat, a osiągnięte tu sukcesy pomogły jej w 2020 r. rozszerzyć działalność także rynki europejskie. Aktualnie w oferta firmy obejmuje elementy odzieży ochronnej, takie jak czepki i czapki, maski higieniczne, w tym również te okrywające zarost, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania (z metalu), fartuchy oraz buty. Jednym z podstawowych wyrobów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce opracowane samodzielnie przez grupę ekspertów firmy i produkowane za pomocą autorskiego wykrojnika. Już ponad 800 odbiorców korzysta z artykułów spółki Global Food Hygiene. Produkcja również wygląda spektakularnie – z hali produkcyjnej wychodzi każdego miesiąca plus minus 700 tyś fartuchów.

Producent jednorazowej odzieży roboczej – nieustanny progres

Wypada podkreślić, że marka Global Food Hygiene rok w rok wychodzi naprzeciw potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko pod względem zróżnicowania dostarczanych przez nią produktów. Firma stawia na nieprzerwany progres, implementując innowacyjne rozwiązania, jak i rozwijając infrastrukturę spółki (między innymi modernizując hale produkcyjne i magazynowe), za co przyznano jej liczne prestiżowe wyróżnienia. Nadrzędnym zamiarem Global Food Hygiene jest integracja części procesów oraz bliskie współdziałanie pomiędzy działami firmy, co w rezultacie doprowadzi do osiągnięcia maksimum szybkości w przygotowaniu zamówień tak, by docierały one do klientów w ciągu jednego dnia.

Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]