Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz etykiety na wódkę weselną.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego początku najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na imieniny, wesele lub Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety butelki – butelka alkoholu jako wyjątkowy podarunek od Państwa Młodych

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec imprezy. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Jednak taka butelka z wódką może też stać się w interesującą pamiątką, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy personalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o imionach nowożeńców, dacie i miejscu ślubu bądź podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można nabyć w różnych wzorach oraz kolorach, zatem bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Ozdób własne alkohole oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli robisz swoje soki, wina bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwykłej butelki. Prócz tego flaszki można również oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]