Celebrytki – biżuteria gwiazd teraz dla wszystkich

Jeśli chcesz kupić celebrytkę, odwiedź ten adres.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, że każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazda, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem przekory oraz nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]