hurtownia słoików szklanych

Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą potężne marki, jest to równolegle sektor, w którym doskonale radzą sobie małe firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój ekologiczny, smaczny lub autorski produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, aby artykuł długo zachował świeżość, a więc m.in. w butelki oraz słoje ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od polskiego dostawcy

Oczywiste jest, iż oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo żurek, piwo czy dżemy, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie jest zatem dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar na palety zazwyczaj można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dystrybutora butelek i słoików. Tym sposobem także dostanie je szybciej.

Co dostaniemy w ofercie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości butelki szklane (doskonałe do rozlewania piwa, soków czy wina) i słoiczki. Dowożone są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od rozmiaru opakowań – po 500, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać kupiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Razem z butelkami bądź słoikami w hurcie można też nabyć większą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]