panele dachowe na rąbek, nowoczesne pokrycia dachowe

Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Czemu warto w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek stojący i możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek stojący – walory i zastosowanie

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze grono sympatyków, dlatego że perfekcyjnie łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Odporna na uszkodzenia i bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest zmiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych budynkach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek stojący są transportowane na plac budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je ułożyć szybko i stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie współgra z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym czy minimalistycznym), a zarazem jest trwałe i niepodatne na korozję.

Blachy na rąbek stojący – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wykorzystanej technologii oraz solidności. Panele te są wykonywane z grubej blachy pokrytej dodatkową powłoką, która gwarantuje osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV czy opady. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio w sklepach firmowych.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08