Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Jeśli szukasz balonu do wina, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]